שלום לך, אורח!

ברוכים הבאים שחקנים יקרים , הירשמו עכשיו לפורום של המשחק !

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צוות ההנהלה על הפנים !
bounter123
Junior Member

**

11
6
23-10-2018
0
שלום כבוד הרב LEGEND !

ישלי כמה מילים בשבילך מקווה שתקח אתזה בתור מסר חיובי לצעדים העתיידים שלך לגבי המשחק !
הנושא שאני פונה אלייך הוא לגבי הזמני הפעילות שלך , ישלי הרגשה שאתה עושה לנו טובה ביכלל שאתה נכנס מידי פעם לפורום לתת לנו תשובות , יש ימבה באגים / תקיעות / נושאים לא מובנים ואף אחד לא יודע לתת לנו תשובה לגבי זה .
בתכלס עכשיו אני לא יודע מי ומה אתה עובר במציאות יכול ליהות באמת אין לך זמן לנשום אפילו , אבל אתה תמיד יכול לשים מן עוזר מנהל כזה שיעשה לך את רוב העבודה !!

אני פונה אלייך בגישה כזאת לא בגלל שאני הסקתי מסקנות מדעתי עצמי ומשעמעם לי בחיים , אני פונה אלייך ככה כי כבר נהייתה לך קהילה לפחות של 15 איש וכל אחד ואחד מיהם מרגיש את אותו הדבר וחבל אתה תאבד אותם והם לא יחזרו ..

אתה יודע מה זה לאבד לקוח ?? זה כמו שאתה תתנתק מהוט וגם אם הם יבואו אלייך על 4 יתחננו שתחזור אתה לא תרצה ..

אני מבקש

בבקשה תטפל בנו , תראה לנו לפחות שאיכפת לך מהשרת שבנית כאן , אני הייתי בעבר GM בשרתים שונים אם תרצה עזרה פה ושם אין לי בעיה לעזור , ישלי מספיק את הניסיון והידע על עונה 4 , אבל רק תבקש תראה נוחכות תעשה משהו

אם זה ימשך ככה אתה פשוט תסגור " עוד שרת לא פעיל " ולא ישתנה שום דבר

מקווה מאוד שתקח אתזה לתשומת לב ובאמת תקרא את כל זה וללא תנפנף אותי עם הודעה של 2 מילים

ערב טוב ...
Troy
Member

54
14
09-05-2019
0
צודק!כל הכבוד על האכפתיות אחי
Saar
Junior Member

**

5
1
19-09-2019
0
מסכים עם רוב מה שנאמר.
ואם אתה כבעלים עסוק, זה מאוד מקובל
תמנה צוות שהאמיו יהיה העיסוק המרכזי שלו.
אי אפשר לפתוח שרת ולהיעלם
Legend
בעלים

90
15
16-01-2015
2
קראתי את הכול וכמובן שאני יקח לתשומת ליבי , חשוב לי לומר לכם קהילה יקרה שאנחנו כאן בכדי להישאר ! זה לא עוד סתם שרת שהולך להיסגר ואני חושב שכבר הוכחתי לכם את זה בכך שהמשחק פעיל כבר שנה ברציפות ! , אומנם נכון לא נראתה פעילות שלי בפורום בימים האחרונים אך מאחורי הקלעים הייתי פעיל 24/7 לתחזוקה ולפעילות של המשחק . ננעל

קפיצה לפורום:

משתמשים הצופים באשכול זה: 1 אורחים

תורגם לעברית על ידי MyHeBB.org | מופעל באמצעות MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
כל הזכויות שמורות LegendOfMu.co.il